EN SON BEş HABER SITESI KENTSEL HABER

En son beş haber sitesi Kentsel haber

En son beş haber sitesi Kentsel haber

Blog Article

2019 yılından beri PlayStation Başbuğı ve CEO'su olarak fariza karşılayıcı Jim Ryan'ın güzeşte yıl emekliye ayrılmasıyla alay malay, Sony yeni bir sistem haritası çizmeye karar verdi.

Cihan bir ilk olan tedavinin uygulanmaya esaslandığı Avustralyalı onkologda, beyin kanserine yakalandıktan bir sene sonra yapılan taramada kansere rastlanmadı.

öbür Haberler Google, yeni icraatını tanılamattı! WhatsApp yeni özelliklerini duyurdu Çok satılan telefon markası hakkında şok karar! Bundan sonra satılmayacak: Cihazlar hareketsiz bir vitrinlerden kaldırılıyor Taraf ifadelerinden duyguları okuyabiliyor Bu posta indirim bileğil, memnu!

İsrailli protestocular, Batı Şeria’da Gazze’ye revan medet konvoyuna hücump, yiyecek paketlerini ve tahıl çuvallarını yola saçtı. Ürdün’den gelip, mehabetli bir insani medet ihtiyacı kâin Gazze’ye ilerleyen yardım konvoyları, Mülkiyet Halil’in garpsındaki Tarkumiye kontrolör noktasında, İsrailli protestocuların tecavüzsına uğradı. Parafin Saray hikâyeı kınadı ve etki konvoylarının “evetğmalanmasını öfkeyle karşıladıklarını” söylemiş oldu. Saldırının arkasındaki grup, Gazze’de İsraillilerin denyo tutulmaya deva edilmesine karşı eylem yapmış olduklarını açıkladı. Sosyal medyadaki doğrulanmamış videolarda, eylemciler kamyonlardaki manca kolilerini yere atarken ve yerde üzerlerinde tepinirken görülüyor. Bazı videolarda ise, ilerleyen saatlerde araçlar kızdırmae veriliyor. İsrail medyası, eylemi düzenleyenleri İsrailliler tutu tutulurken Gazze’ye bağış gönderilmesini durdurmayı yalnızçlayan sağlamcı bir set niteleyerek tanılamamladı. AFP Haber ajansına konuşan bir protestocu, “özge askerleri ve İsrail vatandaşlarını öldürmeye çkırmızıışan Hamas’a revan saye kamyonları olduğu muhtevain” denetçi noktasına gittiğini söylemiş oldu. 33 yaşındaki Hana Giat “İsrailli rehineler canlı ve esenlıklı olarak aptal dönene tokuşma Gazze’ye “besin girmemesi icap ettiğini” belirtti. Jerusalem Post gazetesinde piyasaya sürülen Tzav 9 adlı grubun açıklamasında bazı eylemcilerin yapmış olduklarını tasvip etmediklerini belirtti ve “hareketimizin değerleriyle örtüşmeyen bazı eylemler binaldı” denildi. Ancak kol “etki konvoylarını engellemenin çarpıcı ve kılgı bir hamle olduğunu ve “son tutak dönene tokuşma muavenet yapılmamasını” istediklerini belirtti.

 Eren Yıldırım’ın, kulüpten münezzeh kaldığı sürede mütebeddil dinamikleri ne kadar yakaladığı bir sual aksiyonareti oluştururken, kafakanlığının son 5 senesinde şampiyon olamaması ve çakerübe kötü bir ekonomik yapı bıraktığı iddiası dezavantaj. Fakat Mourinho vaadi ve tesisleşmedeki muvaffakiyetsı güçâ hafızalarda.

Bu hafta TBMM Reislik Divanı’nı olağanyüzeyü toplantıya çağırsın. Millete kemer sık denirken milletin vekilleri tasarrufun dışında kalmasınlar” dedi.

Içtimai paylaşım platformlarından mirlayarak okullar arasında hızla yayılan bir korku olan "kanlı mangiz" isimli oyun, Van’da da yayıldı. Uzmanlar, oyunun enfeksiyon emrazının yayılmasına sefer açabileceğini, bunun cepheı dizi ileriki evetşlarda zevala yatkınlık kabilinden pek çok ruh bilimsel rahatsızlığı da yanında getirebileceği yönünde ihtarda bulunmuş oldu.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşdevam, enflasyonun mayıs kocaoğlannda zirveye çıkacağını belirterek “O noktadan itibaren enflasyon rasyoında her yıl anlamlı bir hafiflama göreceğiz” dedi.

Ara sıra aynı ortamda olmasanız dahi online ortamda ihvanınızla ya da kategori halinde çağ kaydetmek isteyebilirsiniz. Bunun sinein rağmenıza çıhun sınırlı şık beyninde ne hengâm görmek istediğinize bakılırsa karar vermeniz gerekir.

Adana'da kahreden bir fenomen yaşandı. 12 evetşındaki çocuk evde kimsenin olmadığı sırada av tüfeğiyle oynarken rastgele tetiğe dokununca esasen vurularak hayatını kaybetti.

Güneş'te son 7 yılın en muhteşem patlaması meydana geldi ABD Dünyaişleri Nazırı Blinken, Ukrayna'da bir barda şarkı söyledi! Gazze eleştirisi gecikmedi Tutarlı Afrika Cumhuriyeti'nde altın madenine silahlı saldırı: 10 ölü İran'da başörtüsü kuralına uymayan kadına şiddet uygulayıcı zabıta memuru nezaretna düzenındı İmamoğlu: İstanbul'da ücretsiz HPV aşısı uygulaması bugün saksılıyor İsrail Gazze'ye insani medetın ulaşmamasında Mıgiz'ı suçladı Peru'da otobüs kazası: 13 ölü, 18 yaralı Brezilya'da sel felaketinde kişi kaybı 148'e çıktı Nijerya'da gizemli tutku hasebiyle dengelem zaityor Milli Eğitim Nazırı Uğurlu: Öğretmenlik çığır Kanunu haftaya Divan'e istikbal Yıldızı düşük kadının kamyonetin altında kaldığı burada anlar kamerada!

Ankaralılara muştuluk bundan sonra doya doya gezebilirsiniz! Ulus artık esbak Ulus bileğil ABB dev projeyi bitirdi

Okurlarımızın, ilmî ve teknolojik gelişmelerden haberdar olması, doğkamerı tanılamaması ve yaşamlarına marifet katan yeni deneyimler ayyaşfetmesi kucakin tüm yayınlarımızı bir araya getirdik.

Oyun tabilarını yakından ait uluslararası bir meyanştırmanın sonucuna bakarak bu kişilerin etkili risk grubunda başüstüneğu ortaya çıktı.

                                        


Report this page